Dlaczego śpiewasz?

  • Akcja badawcza
  • Wolontariat

Podziel się z nami doświadczeniami związanymi ze śpiewem oraz śpiewaniem w Twojej rodzinie. Twoje wspomnienia, dotyczące tradycji śpiewania stanowią dla nas cenne źródło informacji i są  wartościowymi danymi badawczymi. 

Odpowiedz na pytania zawarte w załączonym poniżej formularzu i prześlij nam swoje odpowiedzi wraz ze zgodą (lub nie) na ich publikację.

Twój krótki muzyczny biogram może znaleźć się na stronie Śpiewaj mi mamo w zakładce Śpiewa-My.

FORMULARZ AKCJI BADAWCZEJ

Poniżej udostępniamy raport z pilotażowego, internetowego badania “Śpiewaj mi mamo”, które zostało przeprowadzone w okresie marzec-grudzień 2012 roku, w ramach projektu “Śpiewaj mi mamo”, finansowanego w ramach programu Akademia Orange. Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy wzięli udział w badaniu. Zapraszamy do udziału w dalszych badaniach. Kontakt: Katarzyna Konciak: katarzyna.konciak@muzykajest.pl 

Ziemowit Socha
ŚPIEWANIE JAKO OBYCZAJ I ZACHOWANIE SPOŁECZNE
Raport z internetowego badania pilotażowego “Śpiewaj mi mamo” 

 

Również Twoja pomoc jako wolontariusza akcji Śpiewaj mi mamo może okazać się nieoceniona. Porozmawiaj z wybranym członkiem swojej rodziny, znajomym, przyjacielem, sąsiadem o ich doświadczeniach tradycji domowego śpiewania lub jej braku. Oczywiście możesz też porozmawiać z większą liczbą osób.

Najbardziej aktywni wolontariusze zostaną przez nas wyróżnieni!

 

WYŚLIJ  WIADOMOŚĆ  POTWIERDZAJĄCĄ

Twoje imię i nazwisko*

Twój e-mail*

Zgłaszam się do roli wolontariusza

 

Projekt Śpiewaj mi mamo jest realizowany w ramach programu Akademia Orange