Piosenki Naszej Rodzinki

  • O akcji
  • Zgłoś piosenkę

Czy w Waszej Rodzinie się śpiewa? Czy śpiew istnieje na co dzień? Kto śpiewa? Czy śpiewacie razem? A może zazwyczaj lub nieustannie śpiewa tylko jedno z Was? Śpiewa – dla reszty Rodziny. Co śpiewacie? Macie swoje ulubione piosenki? A może macie takie „całkiem własne”, wymyślone przez Was samych: piosenki Wasze rodzinne?

Jeśli tak, zapraszamy Was do udziału w akcji Piosenki Naszej Rodzinki. Wyślijcie nam nagranie z piosenką. Taką, którą najchętniej śpiewacie razem. Tą, która najczęściej brzmi w Waszym domu. Albo taką, którą po prostu sami wymyśliliście. Na własny użytek, na użytek domowników, dla Waszych dzieci (do snu) lub wnuków (do zabawy), po prostu dla Waszych bliskich (z miłości).

Nagrajcie się i wyślijcie nam to nagranie. Nagrania te opublikujemy na stronie i fanpage’u Śpiewaj mi mamo, a wybrane Rodziny zaprosimy do udziału w specjalnych koncertach Śpiewaj mi mamo, realizowanych na terenie Warszawy i Mazowsza.

Jeśli zaś nie macie swojej rodzinnej piosenki (albo macie ich zbyt wiele), to wymyślcie melodię do poniższej parafrazy pięknego tekstu, który tradycja przypisuje poetom niemieckim (m.in. Johannowi Wolfgangowi Goethemu) lub Cyprianowi Kamilowi Norwidowi. Zaśpiewajcie (rodzinnym chórem), nagrajcie się i wyślijcie nam.

Czekamy na Wasze piosenki rodzinne!

Idź tam, gdzie słyszysz śpiew,
Tam dobrem cię ugoszczą.
Tam ludzie wiedzą, że
Śpiewanie jest miłością.

Imię i nazwisko Zgłaszającego*
Tytuł zgłaszanej piosenki*
Kategoria zgłaszanej piosenki*
Autorzy zgłaszanej piosenki
(tylko dla: piosenka autorska, piosenka do zaproponowanego tekstu)
Autor tekstu (imię i nazwisko)
Autor muzyki (imię i nazwisko)


Załącz plik mp3 z piosenką* (max 10 MB)     
Adres zgłaszającego
Miejscowość, kod pocztowy*
Ulica, nr domu, nr mieszkania*
Dane kontaktowe zgłaszającego
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Akceptuję regulamin akcji Piosenki Naszej Rodzinki
Oświadczam, że posiadam pełne prawo autorskie do wykonania zgłaszanego utworu i zgadzam się (w imieniu własnym i członków mojej rodziny) na jego publikację na portalu www.spiewajmimamo.pl i na fanpage’u projektu Śpiewaj mi mamo
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji akcji